logo
 
 

Witamy w Art-Info

Nasza firma powstała w 1993 roku, to już całkiem sporo lat współpracy z Państwem na naszym rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu szeroko pojętej informatyki małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, zapewniającą naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, fachowe wsparcie oraz konsulting. Możemy być dumni, że pozyskaliśmy Państwa zaufanie i kontynuujemy dalszą współpracę na bazie solidności i rzetelności wykonywanych usług.

 

Konwersja kodowania znaków

Jak zwykle każde narzędzie dostępne po linuxem i to jest genialnie proste, a nazywa sie iconv. Posiada następujące parametry -f kodowanie wejściowe -t kodowanie wyjściowe , a obsługuje chyba wszystkie warianty. GENIALNE.

PortableApps - kolekcja przenośnych aplikacji

Kolekcja aplikacji, których główną funkcją jest możliwość uruchomienia z dowolnego nośnika danych - bez konieczności instalacji na dysku. Dzięki temu możesz korzystać z klienta pocztowego, pakietu biurowego, terminarza spotkań, komunikatora, antywirusa, narzedzia kopii bezpieczeństwa czy gry zarówno w domu jak i w biurze. Wystarczy nagrać zestaw na USB-drive o pojemności 512 MB, aby już nigdy nie zgubić książki adresowej, ulubionych zakładek, szablonów dokumentów i innych istotnych informacji. Idealne narzędzie dla podróżujących bez własnego komputera. Zintegrowany interfejs jest bardzo przyjazny i ułatwia poruszanie się pomiędzy programami.

W skład pakietu wchodzi:

- ClamWin Portable,
- Firefox Portable,
- Gaim Portable;
- OpenOffice.org Portable,
- Sudoku Portable,
- Sunbird Portable,
- Thunderbird Portable.

 

http://portableapps.com/apps

Bardzo dobry edytor dla progamistów

Quanta +

To bardzo dobry edytor o szerokich możliwościah zarówno dla programistów php jak i piszących w innych językach programowania.

Do najważniejszych jego funkcji należą m.in.:

  • przejrzysty i czytelny interfejs
  • liczne kreatory przyspieszające pracę nad kodem
  • wbudowany klient FTP
  • autopodpowiadanie składni
  • zarządzanie DTD

Strona domowa : http://quanta.kdewebdev.org/

Dostępny niestety tylko dla użytkowników systemu Linux.