Aktualności

Honorowa Odznaka “Zasłużony Działacz Żeglarstwa Polskiego”

Wniosek osoba fizyczna - tutaj

Wniosek osoba prawna - tutaj

Nazwisko i imię Miejscowość Klub Data nadania
ADAMOWICZ BOLESŁAW Inowrocław YKP Inowrocław 1976
ADAMSKI EDMUND Rynarzewo HKŻ „Bryza” 1999
AGATOWSKI WALDEMAR Koronowo KŻ Wind 1993
ANGIERSKI JERZY Koronowo KŻ Wind 1993
BAGNIEWSKI EDMUND Bydgoszcz SŻ Brda 1973
BAUMGARD MAREK Koronowo KŻ Wind 1998
BELLER ZBIGNIEW Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1968
BELZEROWSKI JAN Chojnice LKS 1977
BERGER EDWARD Inowrocław YKP Inowrocław 1976
BIGAJ ANTONI Bydgoszcz SŻ Brda 1986
BIGOŃSKI EDMUND Bydgoszcz ŻKS Wyga 1984
BIGOŃSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz ŻKS Wyga 1966
BŁASZKIEWICZ JÓZEF Chełmża Włókniarz 1976
BOBNIS HENRYK Bydgoszcz SŻ Brda 1979
BOGDAŃSKI ANDRZEJ Żnin MKŻ 2009
BOIŃSKI BOGDAN Koronowo KŻ Wind 1984
BORCHARD ALFONS Bydgoszcz KŻS Wyga 1956
BOROWICZ EUGENIUSZ Toruń AZS 1973
BORZYSZKOWSKI WOJCIECH Inowrocław Kujawski KŻ 1999
BRZEZICKI MARIAN Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1987
BRZOZOWSKA HALINA Bydgoszcz ŻKS Wyga 1997
BRZOZOWSKI ANDRZEJ Bydgoszcz ŻKS Wyga 2003
BRZUSZKIEWICZ JAN Inowrocław YKP Inowrocław 1977
BUCZYŃSKI GRZEGORZ Inowrocław YKP Inowrocław 1982
BUJAK WŁADYSŁAW Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1973
BURZYCH RYSZARD Bydgoszcz KŻ Szkwał 1982
BYDGOSKI OZŻ Bydgoszcz BOZŻ 1979
BYNER JACEK Inowrocław YKP Inowrocław 1988
CACKOWSKI WIESŁAW Świecie YCM Columbus 1987
CHIBERSKI MAREK Bydgoszcz KŻ Wanoga 1995
CHILEWSKI LEON Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1985
CHMIELNIK RYSZARD Bydgoszcz SŻ Stomil 1977
CHOJNACKA GIZELA Koronowo KŻ Wind 1986
CHYŁA ROMAN Chojnice ChKŻ 1997
CUSKE BOLESŁAW Bydgoszcz KŻ Famor 1988
CZAPIEWSKI HENRYK Świecie YCM Columbus 1977
CZAPLEWSKI FRANCISZEK Chojnice ChKŻ 1977
CZARNOWSKI CZESŁAW Chojnice ChKŻ 1966
DALECKI ANDRZEJ Chojnice ChKŻ 1988
DĄBROWSKI FELIKS Bydgoszcz U.K.Fiz i Tur. 1956
DOMAŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz Szk.Żegl.Skiper 2009
DOMINIAK ANDRZEJ Bydgoszcz WKKT 1984
DOMOZYCH ZBIGNIEW Chojnice ChKŻ 1994
DRAIM STANISŁAW Bydgoszcz Chemik 1964
DRĄŻKOWSKI WALDEMAR Chojnice ChKŻ 1979
DRZEWIECKI JAN Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1984
DUDA TADEUSZ Bydgoszcz BOZŻ 1994
DUSZYŃSKI ZENON Bydgoszcz KS Brda 1985
FLANC ROMAN Bydgoszcz ŻKS Wyga 1997
GAŁŁA EDMUND Chojnice ChKŻ 1963
GANCAREK WIESŁAW Koronowo KŻ Wind 1981
GAZINSKI JERZY Świecie YCM Columbus 1986
GĘBARA JERZY Bydgoszcz HKŻ Koga 1985
GIBOWSKI ZBIGNIEW Chojnice ChKŻ 1973
GIERSZEWSKI CZESŁAW Chojnice LKS 1964
GIERSZEWSKI ŁUCJAN Charzykowy LKS 1956
GŁOWACKI LUCJUSZ Inowrocław YKP Inowrocław 1978
GŁUSZKO EUGENIUSZ Bydgoszcz SŻ Brda 1973
GNIOT KAZIMIERZ Bydgoszcz ŻKS Wyga 1986
GOLUS TADEUSZ Grudziądz Elektryk 1973
GORALEWSKI JAN Bydgoszcz YKP Inowrocław 1958
GRACZYK ANDRZEJ Bydgoszcz WKKFiT 1978
GRAJ JÓZEF Bydgoszcz Z.D.W. 1956
GRAJ LECH Bydgoszcz KŻS Wyga 1956
GRAJEWSKI TADEUSZ Bydgoszcz KŻ Szkwał 1981
GRAMOWSKA BARBARA Chełmża Włókniarz 1970
GREY JERZY Bydgoszcz KŻ Szkwał 1986
GRODZKI ANDRZEJ Bydgoszcz HKŻ Koga 1978
GRODZKI MARIAN Bydgoszcz Zjednoczeni 1986
GRUSSE ALFONS Bydgoszcz 16 HDŻ 1956
GRZECA WŁADYSŁAW Charzykowy LOK 1956
HELLER JANUSZ Bydgoszcz ŻKS Wyga 2003
HOFFMANN HENRYK Bydgoszcz WKKFiT 1984
HOFFMANN ZYGMUNT Inowrocław YKP Inowrocław 1974
HOJŁO BOGUSŁAW Bydgoszcz SŻ Brda 1995
HUŚ JAN Kołdrąb KŻ PDDz 1997
IMBIEROWICZ TADEUSZ Grudziądz Elektryk 1972
JAKUTA JÓZEF Bydgoszcz HKŻ Koga 1996
JANECZKOWSKI RYSZARD Bydgoszcz SŻ Szkwał 1990
JANICKI RYSZARD Koronowo KŻ Wind 1993
JANICKI STANISŁAW Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1956
JANICKI WITOLD Bydgoszcz PTTK Hals 1968
JANISZEWSKI ANDRZEJ Bydgoszcz AYK Bydgoszcz 1982
JANKIEWICZ KRZYSZTOF Żnin MKŻ 1997
JANKOWSKA AGNIESZKA Żnin MKŻ Żnin 1994
JANKOWSKA EWA Bydgoszcz WKŻ Pasat 1987
JANKOWSKI ALOJZY Inowrocław KŻ Popiel Kruszwica 1984
JANKOWSKI ANDRZEJ Żnin MKŻ 1976
JANKOWSKI STANISŁAW Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2002
JANUSZEWSKA TERESA Chojnice LKS 1964
JANUSZEWSKI JANUSZ Chojnice LKS 1972
JARECKI WALDEMAR Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1979
JARZEMSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz ŻKS Wyga 1997
JASKUŁA HENRYK  Bydgoszcz SŻ Brda 1073
JASNOWSKI DARIUSZ Chojnice ChKŻ 1997
JASZCZUK ZBIGNIEW Żnin MKŻ 1997
JAŻDŻEWSKI EDWARD Chojnice ChKŻ 1985
JELEŃSKI JAN Bydgoszcz WKŻ Pasat 1984
JENDRYCZKA HENRYK Bydgoszcz ŻKS Wyga 1964
JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ Janikowo KŻ Kormoran 2001
JOPKIEWICZ JADWIGA Bydgoszcz PTTK Hals 1964
JURKIEWICZ EDMUND Chełmża Włókniarz 1963
JURKIEWICZ KRZYSZTOF Świecie YCM Columbus 1994
KALINOWSKI BERNARD Chojnice ChKŻ 1997
KALISKI JÓZEF Inowrocław YKP Inowrocław 1984
KANIECKA URSZULA Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1981
KANIECKI BOGDAN Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1964
KANTAK WITOLD Więcbork KŻ Bydgostia 1988
KARASEK JAN Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1956
KARASEK MAKSYMILIAN Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1956
KASZOWSKI ALEKSANDER Bydgoszcz SŻ Brda 1970
KAWCZYŃSKI MACIEJ Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2008
KAŹMIERCZAK MARIUSZ Żnin MKŻ Żnin 2012
KĄDZIELA JÓZEF Chojnice ChKŻ 1956
KĘPA ROMAN Koronowo KŻ Wind 1984
KIEDROWICZ KLEMENS Chojnice ChKŻ 1968
KIJEWSKI MARIAN Bydgoszcz LOK 1963
KLAJNE EDMUND Chojnice ZHP 1966
KLESSA WOJCIECH Bydgoszcz HKŻ 1982
KLIMCZAK ZENON Janikowo KŻ Kormoran 2001
KNASIECKI ROMUALD Bydgoszcz SŻ Chemik 1976
KODAN EDMUND Bydgoszcz SŻ Szkwał 1989
KORNASZEWSKI ANDRZEJ Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2002
KOSOWSKI ROMAN Bydgoszcz HKŻ Rynarzewo 1985
KOŚCIELNY RYSZARD Bydgoszcz SŻ Start - Astoria 2006
KOTLAREK KAZIMIERZ Żnin MKŻ 1997
KOZANOWSKI EDWARD Bydgoszcz WKŻ Pasat 1994
KOZŁOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz SŻ Start - Astoria 1997
KRALL ZBIGNIEW Rynarzewo HKŻ Rynarzewo 1979
KRAWCZEWSKI HENRYK Bydgoszcz WKŻ Pasat 1982
KRUSZCZYŃSKI CZESŁAW Kruszwica KŻ Popiel 2006
KRUZA CZESŁAW Chojnice LKS 1986
KRZEMIŃSKI EDWARD Koronowo KŻ Wind 1993
KUNICKI EDMUND Bydgoszcz SŻ Brda 1973
KURDELSKI LECH Bydgoszcz SŻ Stomil 1999
KWASEK BOŻENA Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1989
KWASEK EUGENIUSZ Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1974
LAMPARSKI ROMUALD Bydgoszcz KŻS Wyga 1989
LAMPKA BRUNON Chojnice ChKŻ 1997
LASKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz SŻ Astoria 2996
LATOŚ HUBERT Bydgoszcz SŻ Brda 1973
LESZCZYŃSKI ANDRZEJ Tuchola KŻ Bryg 1980
LEWANDOWSKI FLORIAN Janikowo KŻ Kormoran 1977
LEWANDOWSKI HENRYK Bydgoszcz SŻ Brda 1973
LEWANDOWSKI JERZY Chełmża Włókniarz 1974
LEWANDOWSKI STANISŁAW Chełmża Włókniarz 1958
LIGMANN HENRYK Koronowo KŻ Wind 1984
LIPIŃSKI JAN Janikowo KŻ Kormoran 2007
LIPIŃSKI STANISŁAW Chojnice ChKŻ 1973
LISIAK WACŁAW Inowrocław YKP Inowrocław 1974
LORENC LEON Bydgoszcz HKŻ Rynarzewo 1982
LUSSA ROBERT Janikowo KŻ Kormoran 2007
ŁĄCKI LESZEK Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
MACIEJEWSKI EDMUND Chojnice LKS 1980
MADEJ BOGUSŁAW Inowrocław YKP Inowrocław 1988
MALAK DIONIZY Janikowo KŻ Kormoran 2001
MALISZEWSKI JERZY Koronowo KŻ Wind 1989
MARCINIAK TOMASZ Sępólno Kr MLKS Krajna 2008
MATUSZCZAK ROMAN Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1076
MIELCARSKI KAZIMIERZ Inowrocław YKP Inowrocław 1989
MIKUŁAN ODON Nakło HKŻ Nakło 1982
MINDAK EDWARD Chojnice ChKŻ 1973
MKŻ ŻNIN Żnin KLUB 2012
MŁYNARSKI MAREK Koronowo KŻ Wind 1998
MOROZIUK CZESŁAW Janikowo KŻ Unia 1989
MUSIAŁ LEON Chojnice ChKŻ 1978
MYK GRZEGORZ Koronowo KŻ Wind 1986
MYSZKOROWSKI STANISŁAW Bydgoszcz KŻS Wyga 1980
NAWROTEK BENEDYKT Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1995
NIEŻÓRAWSKI LEON Chojnice ChKŻ 1956
NONIEWICZ ANDRZEJ Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
NOWICKI JÓZEF Bydgoszcz KŻS Wyga 1984
OPARKA IGNACY Bydgoszcz SŻ Szkwał 1990
OSMAŃSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz BKŻ 1987
OWEDYK LIDIA Inowrocław YKP Inowrocław 1988
OZOROWSKI BRONISŁAW Kruszwica KŻ Popiel 2012
PACEK GERARD Chojnice ChKŻ 1982
PALMOWSKI WŁODZIMIERZ Bydgoszcz BKŻ Bydgoszcz 2009
PAŁKA KRZYSZTOF Barcin HKŻ Neptun 2009
PAMUŁA KAZIMIERZ Koronowo KŻ Wind 1984
PARTYKA RYSZARD Janikowo KŻ Kormoran 1999
PASTERSKI EDWARD Bydgoszcz Urząd Miejski 1997
PAWLAK MIROSŁAW Żnin MKŻ Żnin 1997
PEŁCZYŃSKI ZENON Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1994
PEREJCZUK KRYSTYNA Bydgoszcz YC Famor 2009
PERLIŃSKI EDWARD Bydgoszcz Urząd Miejski 1997
PESTKA KRZYSZTOF Chojnice ChKŻ 1997
PIASECKI ADAM Żnin MKŻ Żnin 1982
PIEŃKOWSKI ALFONS Bydgoszcz ŻKS Wyga 1970
PILACKI ALFONS Chojnice ChKŻ 1990
PISARCZYK WITOLD Toruń AZS 1964
PIWECKI JANUSZ Kruszwica KŻ Popiel 2012
POKORSKI HENRYK Bydgoszcz KŻ Famor 1989
POLIWACZ HENRYK Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 2005
POSADZY RYSZARD Żnin MKŻ Żnin 1995
PRZEPIERSKI JERZY Bydgoszcz WKŻ Pasat 1981
PRZEWOSKI LEONARD Chojnice ChKŻ 1981
PUCIA TADEUSZ Bydgoszcz 16 HDŻ 1956
RACHWALSKI ANDRZEJ Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1997
RACZKOWSKI TADEUSZ Toruń AZS 1976
RADLIŃSKI BRONISŁAW Bydgoszcz Bydgostia-Kabel 2002
RAKOCZY ZBIGNIEW Kruszwica KŻ Popiel 2006
RAN ALEKSANDER Inowrocław YKP Inowrocław 1978
RESZCZYŃSKI JÓZEF Bydgoszcz LOK 1988
REZMER EDMUND Tuchola MKŻ Bryg 1982
RINGWELSKI WOJCIECH Chojnice ChKŻ 1974
ROLA BENEDYKT Nakło HKŻ Posejdon 1995
RONGE GERHARD Inowrocław YKP Inowrocław 1976
SANDOMIERSKI JERZY Janikowa KŻ Kormoran 2007
SCHMIDT ALOJZY Bydgoszcz Start -Astoria 1978
SCHMIDT JERZY Bydgoszcz KSŻ Start 1987
SCHREIBER GERARD Chojnice LOK 1956
SIERADZKI PAWEŁ Chiojnice ChKŻ 1956
SIKORSKI HENRYK Bydgoszcz HKŻ Koga 1976
SKARŻYŃSKI WALDEMAR Bydgoszcz Zjednoczeni 1995
SŁABĘDZKI ZBIGNIEW Bydgoszcz SŻ Astoria 2006
SŁĄSKI FRANCISZEK Chojnice ChKŻ 1997
SŁOMIŃSKI JERZY Chojnice ChKŻ 1984
SŁOWIK LEONARD Chojnice ChKŻ 1994
SMIGELSKI EDMUND Chojnice ChKŻ 1988
SOBCZAK JERZY Bydgoszcz HKŻ Koga 1979
SOWISŁO DONAT Chojnice ChKŻ 1978
SPECJAŁ BOGDAN Bydgoszcz Start -Astoria 1969
SPECJAŁ RENATA Bydgoszcz SŻ Astoria 2003
STANISŁAWSKI ZBIGNIEW Charzykowy LKS 1976
STAPF LECH Toruń AZS 1972
STASZEWSKI STANISŁAW Chojnice ChKŻ 1981
STEMPKOWSKI WITOLD Świecie YCM Columbus 1990
STRUŻYNA ALFRED Chełmża Włókniarz 1963
STRZAŁKOWSKI SŁAWOMIR Chojnice ChKŻ 1997
SULECKI EDWARD Bydgoszcz KŻ Szkwał 1982
SWIĄTKOWSKI ROMAN Janikowa KŻ Kormoran 1999
SYLKA ANDRZEJ Sępólno Kr MLKS Krajna 1982
SZAJÓWKA STANISŁAW Bydgoszcz SŻ Brda 1979
SZAŁEK RAJMUND Bydgoszcz ŻKS Wyga 1985
SZAMOCKI JAN Chojnice ChKŻ 1990
SZCZERBAN RYSZARD Bydgoszcz YCM Columbus 1989
SZCZUKA WITOLD Rynarzewo HKŻ Rynarzewo 1995
SZCZUKOWSKI MARIUSZ Janikowa KŻ Kormoran 2007
SZCZYPKA JERZY Górna Grupa LOK 1994
SZULC JAN Świecie YCM Columbus 1995
SZWEDA JERZY Bydgoszcz HKŻ Koga 1984
ŚWIĄTKOWSKI HENRYK Janikowa KŻ Kormoran 1987
TADEJEWSKI STANISŁAW Grudziądz Elektryk 1974
TAJCHERT STEFAN Chojnice ChKŻ 1997
TOMASZEWSKI ANDRZEJ Bydgoszcz KŻ Bryza 1987
TOMASZEWSKI EDWARD Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1974
TRĄBAŁA ZENON Chojnice ChKŻ 1984
TRYBA STANISŁAW Chojnice LKS 1964
TRZEBUCHOWSKI JERZY Inowrocław YKP Inowrocław 1988
TUREK OLGIERD Chojnice ChKŻ 1987
TWARDOWSKI ZYGMUNT Toruń AZS 1963
TYCHONIEWICZ STANISŁAW Bydgoszcz L.M. 1956
URBANY ZBIGNIEW Bydgoszcz SŻ Brda 1968
WALTER KAZIMIERZ Rynarzewo HKŻ Bryza 1994
WAWRZYNIAK BOGDAN Bydgoszcz KS Start - Astoria 1985
WEILAND OTTON Chojnice ChKŻ 1956
WEILANDT EDMUND Chojnice ChKŻ 1979
WESÓŁ CZESŁAW Bydgoszcz SŻ Astoria 2003
WIECZOREK HENRYK Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1982
WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ Inowrocław YKP Inowrocław 1990
WOŹNIAK ZBIGNIEW Bydgoszcz KŻ Szkwał 1980
WOŹNIAKOWSKI EDWARD Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1976
WRÓBLEWSKI JÓZEF Bydgoszcz ŻKS Wyga 2003
ZAREMBA WACŁAW Bydgoszcz SŻ Chemik 1979
ZAWADZIŃSKI JAN Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
ZGRZEBNICKI ANDRZEJ Kruszwica KŻ Popiel 2006
ZIĘTEK JACEK Inowrocław YKP Inowrocław 1990
ZŁOTNICKI TADEUSZ Bydgoszcz HKŻ Rynarzewo 1985
ZWIERZYKOWSKI STEFAN Inowrocław KŻ Popiel 1974
ŻUKOWSKI JAN Janikowo KŻ Kormoran 1980
ŻURAWEK JAN Funka HOW 2002
ŻURAWSKI ZYGFRYD Bydgoszcz SŻ Brda 1995

Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski
Email - biuro@kpozzbyd.org.pl, ul. Gdańska 163 (obiekt Zawisza Bydgoszcz) pokój 132B, 85-674 Bydgoszcz
Godziny otwarcia biura KPOZŻ: Wtorek: 15:00-18:00   Czwartek: 14:00-17:00
Tel. czynny w godzinach pracy biura - +48 506 877 744

Konto Bankowe BGŻ 36 2030 0045 1110 0000 0267 3650

Copyright 2015