Aktualności

Złota Honorowa Odznaka Zasłużony dla KPOZŻ

Wniosek do pobrania - tutaj

Odznaki w KPOZŻ

Nazwisko i imię Miejscowość Klub Data nadania
BAUMGART MAREK Koronowo KŻ Wind 2013
BIGAJ ANTONI Bydgoszcz KŻ Bydgostia 2013
BOGDAŃSKI ANDRZEJ Żnin WSG Żnin 2012
BUZAŁA WOJCIECH Janikowo KŻ Kormoran 2012
BYNER JACEK Inowrocław YKP Inowrocław 2012
CHOJNACKA GIZELA Koronowo KŻ Wind 2013
DORĘDA ANDRZEJ Bydgoszcz KŻ Wind 2013
FURKACZ ANNA Koronowo KŻ Wind 2013
FURKACZ ZDZISŁAW Koronowo KŻ Wind 2013
GANCAREK JOANNA Koronowo KŻ Wind 2013
GANCAREK WIESŁAW Koronowo KŻ Wind 2012
GIZLER WITOLD Bydgoszcz KŻ Skiper 2012
JARZEMSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz KŻ Wind 2013
JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ Janikowo KŻ Kormoran 2012
KAWCZYŃSKI MACIEJ Kruszwica LOK Popiel 2012
KĘPA BARBARA Koronowo KŻ Wind 2013
KĘPA ROMAN Koronowo KŻ Wind 2013
KLIMCZAK ZENON Janowice KŻ Kormoran 2012
KORNASZEWSKI ANDRZEJ Kruszwica KŻ LOK Popiel 2012
KOWALIK ZENON Sępólno Kr KPOZŻ 2012
LASKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz SŻ Astoria 2012
LEWANDOWSKI KRYSTIAN Janikowo KŻ Kormoran 2012
LORENC LESZEK Bydgoszcz HKŻ Koga 2012
LOSIK ROMAN Janikowo KŻ Kormoran 2012
LUSSA ROBERT Janikowo KŻ Kormoran 2012
MALISZEWSKI JERZY Koronowo KŻ Wind 2013
MOROZZIUK CZESŁAW Janikowo KŻ Kormoran 2012
NOWAK ROMAN Nakło HKŻ Posejdon 2012
PALMOWSKI WŁODZIMIERZ Osielsko BKŻ Bygoszcz 2012
PAŁKA KRZYSZTOF Barcin KŻ Neptun 2012
PAMUŁA KAZIMIERZ Koronowo KŻ Wind 2013
PAMUŁA KRYSTYNA Koronowo KŻ Wind 2013
PARTYKA RYSZARD Janikowo KŻ Kormoran 2012
PAWŁOWSKI LESZEK Żnin MKŻ Żnin 2012
PEREJCZUK KRYSTYNA Bydgoszcz YC Famor 2012
PRZYBYŁ JERZY Bydgoszcz KŻ Liga Morska 2012
SZAŁEK RAJMUND Bydgoszcz ŻKS Wyga 2012
SZWEDA JERZY Bydgoszcz KPOZŻ 2012
ŚNIEGOCKI JACEK Bydgoszcz KŻ Wind 2013
ŚWIĄTKOWSKI ROMAN Pakość KŻ Kormoran 2012
WIŚNICKI JACEK Nakło KŻ Posejdon 2012
ŻUKOWSKI JAN Janikowo KŻ Kormoran 2012

Odznaki w BOZŻ

Nazwisko i imię Miejscowość Klub Data nadania
ABENDROT EDWARD Chojnice CHKZ Chojnice 1997
ADAMSKI EDMUND Rynarzewo HKŻ „Bryza” 1997
ANDRYSIAK LUCYNA Bydgoszcz Kom.Chor. ZHP Bydgoszcz 1995
ANGIERSKI JERZY Koronowo KŻ Wind 1997
BAGNIEWSKI EDMUND Bydgoszcz SŻ Brda 1995
BARTOSIEWICZ CEZARY Bydgoszcz SŻ ZNTK 1995
BAUMGART BŁAŻEJ Koronowo KŻ „Wind” 1998
BETKE RYSZARD Bydgoszcz KŻ „Szkwał” Bydgoszcz 1996
BIERNACKA IRENA Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
BIGOŃSKA EWA Bydgoszcz ŻKS Wyga 1997
BIGOŃSKI EDMUND Bydgoszcz ŻKS Wyga 1997
BIGOŃSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz ŻKS Wyga 1996
BLAUMANN WOJCIECH Bydgoszcz HKŻ Koga 1996
BOBROWSKI MARCIN Bydgoszcz SŻ ZNTK 1995
BOGDAŃSKI ANDRZEJ Żnin MKŻ 1997
BORCHARD ALFONS Bydgoszcz KŻS Wyga 1996
BORYS LEOPOLD Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1996
BORZYSZKOWSKI WOJCIECH Inowrocław Kujawski KŻ 1996
BRAMAŃSKI EDMUND Chojnice LKS 1996
BUJAK WŁADYSŁAW Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1996
BURZYCH RYSZARD Bydgoszcz KŻ Szkwał 1996
CACKOWSKI WIESŁAW Świecie YCM Columbus 1996
CERANEK PAWEŁ Chojnice LKS 1996
CHAŁUPCZAK ZBIGNIEW Bydgoszcz SŻ ZNTK 1995
CHILEWSKI LEON Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1996
CHOJNACKA GIZELA Koronowo KŻ Wind 1996
CHOMICZ ZBIGNIEW Świecie YCM Columbus 1997
CHYŁA ROMAN Chojnice ChKŻ 1996
CIEMNIAK GRAŻYNA Bydgoszcz BKŻ 1997
CIĘŻKI RYSZARD Bydgoszcz HKŻ Koga 1997
CZAJKOWSKI KAROL Bydgoszcz ŻKS Wyga 1998
CZARNECKI WOJCIECH Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1997
DALECKI ANDRZEJ Chojnice ChKŻ 1997
DĄBROWSKI ZBIGNIEW Żnin MKŻ Żnin 1997
DIDUSZKO KRZYSZTOF Bydgoszcz KŻ Szkwał 1997
DOMIŃSKI ŁUCJA Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1997
DOMOZYCH ZBIGNIEW Chojnice ChKŻ 1997
DORĘDA ANDRZEJ Koronowo KŻ Wind 1998
DRAIM STANISŁAW Bydgoszcz Chemik 1996
DROZDOWSKI JERZY Bydgoszcz Express Bydgoski 1997
DRUŻKOWSKI MARCIN Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1997
DRZEWIECKI JAN Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1996
DUDA TADEUSZ Bydgoszcz BOZŻ 1997
DUSZYŃSKI ZENON Bydgoszcz KS Brda 1996
FALK ZYGFRYD Chojnice LKS 1997
FALORON-MAJCHER BARBARA Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1997
FIGURSKI IRENEUSZ Świecie YCM Columbus 1997
FLANC ROMAN Bydgoszcz ŻKS Wyga 1996
FOGT BRUNON Chojnice ChKŻ 1997
GANCAREK JOANNA Koronowo KŻ Wind 1998
GANCAREK WIESŁAW Koronowo KŻ Wind 1998
GAWIŃSKI KAZIMIERZ   niezrzeszony 1997
GAZETA POMORSKA Bydgoszcz nie dot. 1996
GAZIŃSKI JERZY Świecie YCM Columbus 1996
GIBOWSKI ZBIGNIEW Chojnice ChKŻ 1996
GIERSZEWSKI CZESŁAW Chojnice LKS 1996
GIERSZEWSKI ROMAN Chojnice LKS 1997
GŁOWACKI ZYGMUNT   niezrzeszony 1997
GNIOT KAZIMIERZ Bydgoszcz ŻKS Wyga 1998
GOC TADEUSZ Chojnice ChKŻ 1997
GORALEWSKI JAN Bydgoszcz YKP Inowrocław 1996
GOSZ HENRYK Bydgoszcz HKŻ Koga 1996
GOŻDZIEWICZ KAZIMIERA Żnin MKŻ Żnin 1997
GRAJ KRYSTYNA Bydgoszcz ŻKS Wyga 1996
GRAJ LECH Bydgoszcz KŻS Wyga 1996
GRAJEWSKI TADEUSZ Bydgoszcz KŻ Szkwał 1996
GRALAK BEATA Bydgoszcz BKŻ 1997
GREY JERZY Bydgoszcz KŻ Szkwał 1996
GRODZKA JADWIGA Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1997
GRODZKI ANDRZEJ Bydgoszcz HKŻ Koga 1997
HELDT PIOTR Chojnice ChKŻ 1997
HELLER JANUSZ Bydgoszcz ŻKS Wyga 1996
HOFFMANN HENRYK Bydgoszcz WKKFiT 1997
HOJŁO BOGUSŁAW Bydgoszcz SŻ Brda 1996
HOW FUNKA Funka nie dot. 1996
HUSS JANUSZ Bydgoszcz HKŻ Koga 1996
IMBIEROWICZ DANUTA Toruń TOZŻ 1997
IMBIEROWICZ TADEUSZ Grudziądz Elektryk 1997
INSPEKTORAT OKRĘG.GOSP.WOD. Bydgoszcz nie dot. 1997
JABŁOŃSKI TADEUSZ Bydgoszcz SŻ ZNTK 1995
JAKUBOWSKI LESZEK Żnin MKŻ Żnin 1997
JAKUTA JÓZEF Bydgoszcz HKŻ Koga 1996
JANECZKOWSKI RYSZARD Bydgoszcz SŻ Szkwał 1997
JANICKI PAWEŁ Bydgoszcz Radio PiK 1997
JANICKI WITOLD Bydgoszcz PTTK Hals 1996
JANISZEWSKI ANDRZEJ Bydgoszcz AYK Bydgoszcz 1997
JANKOWSKA AGNIESZKA Żnin MKŻ Żnin 1997
JANKOWSKA ELŻBIETA Żnin MKŻ Żnin 1997
JANKOWSKA EWA Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
JANKOWSKI ANDRZEJ Żnin MKŻ 1996
JANKOWSKI STANISŁAW Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 1996
JANUSZEWSKA TERESA Chojnice LKS 1996
JANUSZEWSKI JANUSZ Chojnice LKS 1996
JARECKI WALDEMAR Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1996
JARYSZ DOBIESŁAW   POZŻ 1997
JASNOWSKI DARIUSZ Chojnice ChKŻ 1997
JASZCZUK ZBIGNIEW Żnin MKŻ 1997
JAŻDŻEWSKI EDWARD Chojnice ChKŻ 1996
JENDRYCZKA HENRYK Bydgoszcz ŻKS Wyga 1996
JOPKIEWICZ JADWIGA Bydgoszcz PTTK Hals 1996
JURKIEWICZ KRZYSZTOF Świecie YCM Columbus 1996
KALINOWSKI STANISŁAW Chojnice ChKŻ 1997
KARASEK JAN Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1996
KASZOWSKI ALEKSANDER Bydgoszcz SŻ Brda 1995
KAZUBOWSKI ANDRZEJ Bydgoszcz BOZŻ 1996
KAŻMIERCZAK KAZIMIERZ Żnin MKŻ Żnin 1997
KĘDZIORSKI JACEK Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1997
KĘPA BARBARA Koronowo KŻ Wind 1998
KĘPA ROMAN Koronowo KŻ Wind 1996
KLAWE RYSZARD Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1996
KLEYDZIŃSKA ŻANETA     1997
KLIMCZAK ZENON Janikowo KŻ Kormoran 1997
KLONOWSKI ANDRZEJ Świecie YCM Columbus 1996
KŁODZIŃSKI JAN Chojnice LKS 1996
KNASIECKI ROMUALD Bydgoszcz SŻ Chemik 1996
KODAN EDMUND Bydgoszcz SŻ Szkwał 1996
KOŁODZIEJ KAZIMIERZ Chojnice ChKŻ 1996
KORNASZEWSKI ANDRZEJ Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 1996
KORTAS WITOLD Chojnice ChKŻ 1997
KOSTKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz BKŻ 1997
KOWALSKI STEFAN Chojnice ChKŻ 1997
KOZANOWSKI EDWARD Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
KRAJEWSKI HENRYK Bydgoszcz BKŻ 1997
KRASZEWSKI ANTONI Chojnice ChKŻ 1987
KRAWCZEWSKI HENRYK Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
KRZYWDZIŃSKI ANDRZEJ Chojnice ChKŻ 1997
KUHN LESZEK Bydgoszcz HKŻ Koga 1996
KUNICKI EDMUND Bydgoszcz SŻ Brda 1196
KUNICKI JULIUSZ Bydgoszcz BOZŻ 1996
KUNZA STANISŁAW Chojnice LKS 1997
KWASEK EUGENIUSZ Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1996
LAMPARSKI ROMUALD Bydgoszcz KŻS Wyga 1997
LASKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz SŻ Astoria 1996
LATOŚ HUBERT Bydgoszcz SŻ Brda 1995
LECHMAN STANISŁAW Chojnice LKS 1997
LESZCZYŃSKI ANDRZEJ Tuchola KŻ Bryg 1998
LEWANDOWSKI FLORIAN Janikowo KŻ Kormoran 1996
LEWANDOWSKI HENRYK Bydgoszcz SŻ Brda 1997
LIBECKI EUGENIUSZ Świecie YCM Columbus 1996
LIBERADZKI PAWEŁ Bydgoszcz SŻ ZNTK 1995
LIPIŃSKI JAN Janikowo KŻ Kormoran 1997
LORENC LESZEK Bydgoszcz HKŻ Koga 1996
ŁĄCKI LESZEK Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
MACHEL ALEKSANDER Chojnice ChKŻ 1996
MAGNUSZEWSKI ALFRED Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1996
MAKURADZKI JERZY Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1997
MALAK DIONIZY Janikowo KŻ Kormoran 1997
MARCINIAK TOMASZ Sępólno Kr MLKS Krajna 1996
MESZKA TADEUSZ Chojnice LKS 1997
MICHNIEWICZ RAFAŁ Bydgoszcz SŻ ZNTK 1995
MIKUŁAN ODON Nakło HKŻ Nakło 1998
MILECKI EDMUND     1997
MOROZIUK CZESŁAW Janikowo KŻ Unia 1997
MUCKO ALEKSANDRA Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
MYK GRZEGORZ Koronowo KŻ Wind 1996
MYSZKOROWSKI STANISŁAW Bydgoszcz KŻS Wyga 1996
NEJA JERZY Chojnice ChKŻ 1997
NIEŻÓRAWSKI LEON Chojnice ChKŻ 1996
NOWAKOWSKI BAZYLI Toruń TOZŻ 1997
NOWICKI JÓZEF Bydgoszcz KŻS Wyga 1996
OCHOCIŃSKI WIESŁAW Bydgoszcz BKŻ 1997
OLSZEWSKI WIESŁAW Bydgoszcz BKŻ 1997
OSMAŃSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz BKŻ 1996
OSTROWSKI ZBIGNIEW Chojnice ChKŻ 1996
PACEK GERARD Chojnice ChKŻ 1997
PAJĄCZKOWKSI ANDRZEJ   WOZŻ 1997
PAJĄKOWSKI KAZIMIERZ Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1997
PALMOWSKI WŁODZIMIERZ Bydgoszcz BKŻ Bydgoszcz 1996
PAMUŁA KAZIMIERZ Koronowo KŻ Wind 1996
PAMUŁA KRYSTYNA Koronowo KŻ Wind 1998
PARTYKA RYSZARD Janikowo KŻ Kormoran 1997
PASTERSKI EDWARD Bydgoszcz Urząd Miejski 1996
PAWLAK MARIAN Koronowo KŻ Wind 1996
PEŁCZYŃSKI ZENON Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1997
PERLIŃSKI EDWARD Bydgoszcz Urząd Miejski 1996
PESTKA KRZYSZTOF Chojnice ChKŻ 1996
PIASECKA URSZULA Żnin MKŻ Żnin 1997
PIASECKI ADAM Żnin MKŻ Żnin 1997
PIEŃKOWSKI ALFONS Bydgoszcz ŻKS Wyga 1996
PIOTROWSKI MIECZYSŁAW Koronowo KŻ Wind 1998
PIOTROWSKI WŁADYSŁAW Janikowo KŻ Kormoran 1997
PISARCZYK WITOLD Toruń AZS 1966
POCHOWSKI PAWEŁ Bydgoszcz RTW Bydgostia 1997
POLIWACZ HENRYK Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1997
POSADZY RYSZARD Żnin MKŻ Żnin 1997
PRZEPIERSKI JERZY Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
PRZEWIĘŻLIKOWSKI MAREK Bydgoszcz RTW Bydgostia 1997
RACHWALSKI ANDRZEJ Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1996
RADECKI ZENON Żnin MKŻ Żnin 1997
RADLIŃSKI BRONISŁAW Bydgoszcz Bydgostia-Kabel 1996
RAKOWSKI MARIAN   TOZŻ 1997
RINGWELSKI ALBERT Chojnice ChKŻ 1997
ROCHOWIAK PIOTR Żnin MKŻ Żnin 1997
RODEWALD MIECZYSŁAW Koronowo KŻ Wind 1998
RYBIŃSKI WIESŁAW Świecie YCM Columbus 1997
SARNECKI JÓZEF Bydgoszcz BKŻ 1997
SCHMIDT DARIUSZ Chojnice ChKŻ 1997
SCHMIDT JERZY Bydgoszcz KSŻ Start 1997
SIERADZKI STANISŁAW Chojnice LKS 1997
SIKORSKI ANDRZEJ Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
SIKORSKI HENRYK Bydgoszcz HKŻ Koga 1996
SIŁAKOWSKA ELŻBIETA Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1997
SIWIK JAROSŁAW Bydgoszcz WKŻ Pasat 1995
SKARŻYŃSKA MIROSŁAWA Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1997
SKARŻYŃSKI WALDEMAR Bydgoszcz Zjednoczeni 1996
SŁOWIK LEONARD Chojnice ChKŻ 1997
SŁOWIŃSKI ZENON Rynarzewo HKŻ Bryza 1997
SM „ZJEDNOCZENI” Bydgoszcz nie dot. 1996
SMOK ZYGMUNT Bydgoszcz SŻ ZNTK 1996
SOBCZAK JERZY Bydgoszcz HKŻ Koga 1998
SOSNOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz "IKP" 1997
SPECJAŁ BOGDAN Bydgoszcz Start -Astoria 1996
SROKOWSKI KAZIMIERZ Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1996
STACHOWICZ ROMAN Rynarzewo HKŻ Bryza 1997
STEMPKOWSKI WITOLD Świecie YCM Columbus 1996
STOPEL TADEUSZ   TOZŻ 1997
STOSIO ZBIGNIEW Warszawa PZŻ 1996
STRZYŻEWSKI TADEUSZ Rynarzewo HKŻ Bryza 1997
SULECKI EDWARD Bydgoszcz KŻ Szkwał 1996
SYLKA ANDRZEJ Sępólno Kr MLKS Krajna 1996
SZAFRAŃSKI JÓZEF     1996
SZAŁEK RAJMUND Bydgoszcz ŻKS Wyga 1996
SZAMOCKI JAN Chojnice ChKŻ 1997
SZPRENGLEWSKA ŁUCJA Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1997
SZRUBKOWSKI ANDRZEJ   GOZŻ 1997
SZULC JANUSZ Świecie YCM Columbus 1996
SZURMIEJ WIESŁAW   TOZŻ 1997
SZWEDA JERZY Bydgoszcz HKŻ Koga 1996
ŚLASKI FRANCISZEK Chojnice ChKŻ 1997
ŚMIGIELSKI EDMUND Janikowa KŻ Kormoran 1996
ŚNIADECKI JERZY Żnin MKŻ Żnin 1997
ŚNIEGOCKI JACEK Koronowo KŻ Wind 1998
ŚWIĄTKOWSKI ROMAN Janikowa KŻ Kormoran 1997
TAJCHERT STEFAN Chojnice ChKŻ 1996
TOBOLSKI EDWARD Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1997
TOŁWIŃSKI STANISŁAW Warszawa PZŻ 1996
TRYBA STANISŁAW Chojnice LKS 1996
TUREK ANDRZEJ Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 1996
TYLICKI ZDZISŁAW Bydgoszcz KŻ Szkwał 1996
URBANY ZBIGNIEW Bydgoszcz SŻ Brda 1995
WASILEWSKA MARIA Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1997
WEILANDT EDMUND Chojnice ChKŻ 1996
WESÓŁ CZESŁAW Bydgoszcz SŻ Astoria 1998
WIATROWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz SŻ ZNTK 1995
WIECZOREK HENRYK Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1998
WIELICH WIESŁAW Bydgoszcz SŻ ZNTK 1995
WIŚNIEWSKI JERZY   niezrzeszony 1997
WKŻ „PASAT” Bydgoszcz WKŻ Pasat 1995
WŁODARCZYK MICHAŁ Chojnice LKS 1997
WOJCIECHOWSKI JACEK Bydgoszcz SŻ ZNTK 1995
WOŹNIAKOWSKI EDWARD Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 1996
WOŻNIAK ZBIGNIEW Bydgoszcz SŻ ZNTK 1996
WOŻNY BRONISŁAW Żnin MKŻ Żnin 1997
WROŃSKI WIESŁAW Bydgoszcz RTW Bydgostia 1997
WRÓBLEWSKI JÓZEF Bydgoszcz ŻKS Wyga 1997
ZAWALSKI KRZYSZTOF     1996
ZIELIŃSKI BENEDYKT Bydgoszcz WKŻ Pasat 1996
ZIELIŃSKI MARIAN Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 1996
ZIENKIEWICZ RYSZARD Bydgoszcz BKŻ 1997
ŻELECHOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz LM Zachem 1997
ŻUKOWSKI JAN Janikowo KŻ Kormoran 1996
ŻURALSKI ROMAN Bydgoszcz KS Zjednoczeni 1997
ŻURAWEK MARIAN Funka HOW Funka 1996
ŻURAWSKI ZYGFRYD Bydgoszcz SŻ Brda 1996

Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski
Email - biuro@kpozzbyd.org.pl, ul. Gdańska 163 (obiekt Zawisza Bydgoszcz) pokój 132B, 85-674 Bydgoszcz
Godziny otwarcia biura KPOZŻ: Wtorek: 15:00-18:00   Czwartek: 14:00-17:00
Tel. czynny w godzinach pracy biura - +48 506 877 744

Konto Bankowe BGŻ 36 2030 0045 1110 0000 0267 3650

Copyright 2015