Aktualności

Srebrna Honorowa Odznaka Zasłużony dla KPOZŻ

Wniosek do pobrania - tutaj

Nazwisko i imię Miejscowość Klub Data Nadania
ADAMSKI HENRYK Janikowo KŻ Kormoran 2004
AGATOWSKA FELICJA Bydgoszcz KŻ Wind 2013
AGATOWSKI WALDEMAR Bydgoszcz KŻ Wind 2013
ANGIERSKA URSZULA Bydgoszcz KŻ Wind 2013
ANGIERSKI JERZY Bydgoszcz KŻ Wind 2013
BAUMGARD MAREK Koronowo KŻ Wind 2000
BELLER ZBIGNIEW Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 2002
BIGAJ ANTONI Bydgoszcz SŻ Brda; Bydgost 2009,11
BIGOŃSKI EDMUND Bydgoszcz ŻKS Wyga 1999
BKŻ BYDGOSZCZ Bydgoszcz   2009
BOGDAŃSKI ANDRZEJ Żnin MKŻ 2004
BORZYSZKOWSKI WOJCIECH Inowrocław Kujawski KŻ 2004
BRATKOWSKI EUGENIUSZ Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 2003
BRZOZOWSKA HALINA Bydgoszcz ŻKS Wyga 1999
BRZOZOWSKI ANDRZEJ Bydgoszcz ŻKS Wyga 1999
BRZUSZKIEWICZ JAN Inowrocław YKP Inowrocław 2002
BUKOLT JOLANTA Sępólno Kr MLKS Krajna 2008
BUKOLT ZDZISŁAW Sępólno Kr MLKS Krajna 2008
BURZYCH RYSZARD Bydgoszcz KŻ Szkwał 2003
BUZAŁA WOJCIECH Janikowo KŻ Kormoran 2007
BYNER JACEK Inowrocław YKP Inowrocław 1999
CHALUPCZAK JACEK Kruszwica KŻ Popiel 1999
CHAŁUPCZAK WIESŁAW Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2004
CHSP ŻAGLAMI SOŚNO-PELPLIN Pelplin ChSPŻ Pelplin-So 2009
CUSKE BOLESŁAW Bydgoszcz KŻ Famor 2002
CZURYK RYSZARD Rynarzewo HKŻ Bryza 2000
DOBER LESZEK Bydgoszcz YC Famor 2012
DOMAŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz Szk.Żegl.Skiper 2005,2012
DRZAZGA STANISŁAW Rynarzewo HKŻ Bryza 2004
DUDZISZ PIOTR Inowrocław YKP Inowrocław 1999
DYNIEWSKI ADAM Bydgoszcz BTŻ Bydgoszcz 2012
FLIGER MARIAN Bydgoszcz ŻKS Wyga 2005
FRUKACZ ANNA Koronowo KŻ Wind 2003
FRUKACZ ZDZISŁAW Koronowo KŻ Wind 2003
GANCAREK JOANNA Koronowo KŻ Wind 2003
GANCAREK -PANTKOWSKA ANNA Koronowo KŻ Wind 2013
GANCAREK WIESŁAW Koronowo KŻ Wind 2004
GIZLER WITOLD Bydgoszcz HKŻ Koga 1999
GLIWA TOMASZ Bydgoszcz KŻ Wind 2013
GNIOT KRYSTYNA Bydgoszcz KŻ Wind 2013
GRAJ LECH Bydgoszcz KŻS Wyga 2004
GRAJEK ROMAN Chojnice ChKŻ 1999
GRALIK KAROL Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2004
GREISER RYSZARD Bydgoszcz KŻ Wind 2013
GREISER TERESA Bydgoszcz KŻ Wind 2013
GROBELNY JANUSZ Inowrocław YKP Inowrocław 2003
GRZELKA KAZIMIERZ Tuchola KŻ Bryg 1999
HCEE FUNKA Funka   2009
JANKOWSKI MGRZEGORZ Żnin MKŻ Żnin 2012
JANKOWSKI TOMASZ Żnin MKŻ 2005
JARZEMSKI MACIEJ Niemcz KŻ Wind 2013
JASKÓLSKI ROMAN Kruszwica LOK Popiel 2012
JASKÓLSKI ROMUALD Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2004
JASKUŁA ANDRZEJ Sośno ChSPŻ Pelplin-So 2012
JENDRYCZKA HENRYK Bydgoszcz ŻKS Wyga 2004
JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ Janikowo KŻ Kormoran 1999
JÓŹWIAK KRZYSZTOF Żnin MKŻ Żnin 2012
JÓŻWIAKOWSKI HENRYK Bydgoszcz KS Start - Astoria 2003
KACZOROWSKI MAREK Bydgoszcz BKŻ 1999
KANTAK WITOLD Więcbork KŻ Bydgostia 2011
KARASEK JAN Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 2004
KARWOWSKI JERZY Bydgoszcz KŻ Kliper 2002
KASIERSKI MARCIN Bydgoszcz Kom Szk.KPOZŻ 2011
KAWCZYŃSKI MACIEJ Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2004
KAWCZYŃSKI MARIUSZ Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2008
KAŻMIERCZAK KAZIMIERZ Żnin MKŻ Żnin 1999
KĘPA BARBARA Koronowo KŻ Wind 2003
KĘPA JAROSŁAW Koronowo KŻ Wind 2013
KIELBRATOWSKI ALFONS Człuchów Yacht Klub Człuchów 1999
KNAJDEK MACIEJ Człuchów Yacht Klub Człuchów 1999
KNAJDEK WOJCIECH Człuchów Yacht Klub Człuchów 1999
KOŚCIELNY RYSZARD Bydgoszcz SŻ Start - Astoria 1999
KOTLĘGA HENRYK Bydgoszcz KŻ Wind 2013
KOWALIK ZENON Sępólno Kr MLKS Krajna 2008
KOZŁOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz SŻ Start - Astoria 1999
KRALL ZBIGNIEW Rynarzewo HKŻ Rynarzewo 2004
KRUSZCZYŃSKI CZESŁAW Kruszwica KŻ Popiel 2000
KURDELSKI LECH Bydgoszcz SŻ Stomil 2000
KŻ KORMORAN JANIKOWO Janikowo   2009
KŻ LOK POPIEL KRUSZWICA Kruszwica   2009
KŻ WIND Koronowo   2009
LASKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz SŻ Astoria 2008
LEWANDOWSKI KRYSTIAN Janikowo KŻ Kormoran 2007
LEWICKA WIOLETTA Bydgoszcz KPOZŻ 2007,2012
LIBECKI EUGENIUSZ Świecie YCM Columbus 2012
LOSIK ROMAN Janikowo KŻ Kormoran 2002
LUSSA ROBERT Janikowo KŻ Kormoran 1999
MAKARCZYK WACŁAWA LIDIA Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 2003
MAKOWIECKI MIECZYSŁAW Rynarzewo HKŻ Bryza 2000
MALISZEWSKA KORDULA Koronowo KŻ Wind 2013
MALISZEWSKI JERZY Koronowo KŻ Wind 2000
MAŁYS ZENON Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2011
MARGAS SŁAWOMIR Żnin MKŻ Żnin 2012
MIKUŁAN ODON Nakło HKŻ Nakło 2009
MILUSZKIEWICZ JAROSŁAW Człuchów Yacht Klub Człuchów 1999
MKŻ ŻNIN Żnin   2009
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO Sępólno Kr   2009
MŁYNARSKI MAREK Koronowo KŻ Wind 2013
MOCZYŃSKI LESZEK Bydgoszcz ŻK Seniora 1999
MODRZEJEWSKI   HENRYK Bydgoszcz SŻ Start - Astoria 1999
MOROZIUK CZESŁAW Janikowo KŻ Unia 2007
MUKS RAZEM CZERSK Czersk   2009
MYK KRZYSZTOF Bydgoszcz BKŻ 2008
NEJA WOJCIECH Bydgoszcz Kom Szk.KPOZŻ 2011
NOWAK ROMAN Bydgoszcz Kom Szk.KPOZŻ 2011
NOWAK ZYGMUNT Nakło HKŻ Posejdon 1999
NOWAKOWSKI BAZYLI Toruń TOZŻ 2004
NOWICKI PIOTR Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2004
NUSBAUM ZDZISŁAW Bydgoszcz KŻ Szkwał 2003
OLUBIŃSKI GRZEGORZ Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2005
OSSOWSKI ANDRZEJ Sępólno Kr MLKS Krajna 2008
OZOROWSKI BRONISŁAW Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2005
PACZKOWSKI KRZYSZTOF Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2011
PALACZ KRZYSZTOF Nakło HKŻ Posejdon 1999
PAŁKA ELŻBIETA Barcin KŻ Neptun 2011
PAŁKA KRZYSZTOF Barcin HKŻ Neptun 1999
PAMUŁA KRYSTYNA Koronowo KŻ Wind 2003
PAMUŁA TOMASZ Koronowo KŻ Wind 2013
PARTYKA SŁAWOMIR Janikowo KŻ Kormoran 1999
PAWLAK GRAŻYNA Inowrocław YKP Inowrocław 2003
PAWŁOWSKI LESZEK Żnin MKŻ Żnin 2009
PEREJCZUK JAN Bydgoszcz YC Famor 2012
PEREJCZUK KRYSTYNA Bydgoszcz YC Famor 2002
PIASECKA URSZULA Żnin MKŻ Żnin 2012
PIWECKI JANUSZ Kruszwica KŻ Popiel 2000
PLUSKOTA MAREK Janikowo KŻ Kormoran 2007
PRZYBYŁ JERZY   KŻ LM Róża Wiatrów 2009
RACHWALSKA KRYSTYNA Bydgoszcz YKP Bydgoszcz 2003
RADLIŃSKI BRONISŁAW Bydgoszcz Bydgostia-Kabel 2011
RAKOCZY ZBIGNIEW Kruszwica KŻ Popiel 1999
RAUCHT WINCENTY Bydgoszcz YC Famor 2004
RESZCZYŃSKA MAŁGORZATA Bydgoszcz ŻKS Wyga 2003
RESZCZYŃSKI ANDRZEJ Bydgoszcz ŻK Seniora 1999
ROCHOWIAK PAWEŁ Żnin MKŻ Żnin 2012
RODEWALD BOGDAN Koronowo KŻ Wind 2013
ROLA BENEDYKT Nakło HKŻ Posejdon 1999
ROSZEWSKI RENE Bydgoszcz ŻKS Wyga 2003
ROZKWITALSKA KATARZYNA Koronowo KŻ Wind 2013
RÓŻEWICZ KRZYSZTOF Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2004
SADOWSKI MICHAŁ Funka HOW Funka 2012
SANDOMIERSKI JERZY Janikowa KŻ Kormoran 2002,2011
SKARŻYŃSKI WALDEMAR Bydgoszcz Zjednoczeni 2004,2012
SŁOWIŃSKI ZENON Rynarzewo HKŻ Bryza 1999
SOBCZAK JERZY Bydgoszcz HKŻ Koga 2004
SPECJAŁ BOGDAN Bydgoszcz Start -Astoria 2004
STEIDINGER ANDRZEJ Chełmża KS Włókniarz 2004
STOJAK WŁODZIMIERZ Bydgoszcz KŻ Wind 2013
STRZYŻEWSKI TADEUSZ Rynarzewo HKŻ Bryza 1999
STUPAŁKOWSKI WALDEMAR Sepólno kr   2012
SULECKI EDWARD Bydgoszcz KŻ Szkwał 2003
SZAŁEK RAJMUND Bydgoszcz ŻKS Wyga 2004
SZCZUKA WITOLD Rynarzewo HKŻ Rynarzewo 2000
SZCZUKOWSKI MARIUSZ Janikowa KŻ Kormoran 1999
SZWEDA JERZY Bydgoszcz HKŻ Koga 2004
ŚLIWIŃSKI HENRYK Bożesewiczki MKŻ Żnin 2012
ŚMIGIELSKI EDMUND Janikowa KŻ Kormoran 2007
ŚNIADECKI JERZY Żnin MKŻ Żnin 1999
TRĄBAŁA RYSZARD Toruń TKŻ 2004
TUREK HUBERT Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2004
TYLICKI ZDZISŁAW Bydgoszcz KŻ Szkwał 2003
WALTER KAZIMIERZ Rynarzewo HKŻ Bryza 1999
WAŁECKI GRZEGORZ Żnin MKŻ Żnin 2012
WEJMAN IRENA Inowrocław YKP Inowrocław 2003
WERNER WIESŁAW Janikowo KŻ Kormoran 2004
WESOŁOWSKI ANDRZEJ Inowrocław YKP Inowrocław 1999
WESZKA HENRYK Żnin MKŻ Żnin 1999
WIECZOREK JAN Bydgoszcz YC Famor 2005
WIŚNICKI JACEK Nakło HKŻ Posejdon 1999
WIŚNIEWSKI PIOTR Inowrocław YKP Inowrocław 2003
WRÓBLEWSKI JÓZEF Bydgoszcz ŻKS Wyga 2004
WRZESZCZ ROMAN Bydgoszcz ŻKS Wyga 2003
WYSOCKI WIESŁAW Bydgoszcz BKŻ 2004
YCM COLUMBUS ŚWIECIE Świecie   2010
YKP BYDGOSZCZ Bydgoszcz   2009
YKP INOWROCŁAW Inowrocław   2009
ZACNIEWSKI JANUSZ Bydgoszcz ŻKS Wyga 2004
ZAWADZIŃSKI JAN Bydgoszcz WKŻ Pasat 2000
ZAWISZEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz Kom.Szk.KPOZŻ 2004
ZAWOŁAŃSKI JERZY Bydgoszcz YC Famor 2012
ZGRZEBNICKI ANDRZEJ Kruszwica KŻ Popiel 1999
ZIELIŃSKI MARIAN Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2000
ZIELIŃSKI PAWEŁ Janikowo KŻ Kormoran 1999
ZIELIŃSKI PIOTR Kruszwica KŻ Popiel Kruszwica 2005
ŻOLIŃSKI PIOTR Koronowo KŻ Wind 2013

Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski
Email - biuro@kpozzbyd.org.pl, ul. Gdańska 163 (obiekt Zawisza Bydgoszcz) pokój 132B, 85-674 Bydgoszcz
Godziny otwarcia biura KPOZŻ: Wtorek: 15:00-18:00   Czwartek: 14:00-17:00
Tel. czynny w godzinach pracy biura - +48 506 877 744

Konto Bankowe BGŻ 36 2030 0045 1110 0000 0267 3650

Copyright 2015